امروز


معرفی  پیشرو صنعت سوله               توانمندی - تعهد - نیروی کاری دلسوز - تجهیزات مدرن روز دنیا

شرکت پیشرو صنعت سوله

یکی از  بزرگ ترین واحد های سوله سازی و  قوی ترین , مجهز ترین  مرکز ساخت سوله در استان بدون محدودیت جغرافیایی فعال در سراسر ایران دارای کارخانجات سوله سازی,اسکلت های فلزی در استان قزوین واقع در(شهرک صنعتی لیا و  شهرک صنعتی کاسپین )


ساخت واجرای پروژه های متعدد در کشورهایی همچون  عراق ، ترکمنستان ، گرجستان ، افغانستان ، ترکیه و ...  و انتخاب این واحد به عنوان واحد برگزیده شبکه خانه های صنعت  و معدن ایران ، همچنین اخذ گواهینامه های مدیریت کیفیت مبتنی بر  ISO 10668 و ISO 10001 (انگلیس URS) و ISO 10002 و ISO 9001-2008 (آلمان TUV) شاهدی بر این ادعا می باشد . ظرفیت تولید در این کارخانه 15000 تن در سال می باشد که با کد مستقیم از فولاد مبارکه محصولات ورق خرید میشود.

وکلیه مراحل تولید تمامی سازه های فلزی مطابق با آئین نامه های معتبر بین المللی و مقررات ملی ساختمان به انجام می رساند. این مهم زیر نظر واحدهای کنترل کیفیت کارخانه صورت پذیرفته و برای کلیه پروژه ها و قطعات ساخته شده شناسنامه کیفی تهیه گردیده و پس از اتمام کار تحویل کارفرمایان محترم می گردد. اقتصادی و مقرون به صرفه بودن پروژه ها ، رعایت برنامه زمانبندی و الزام به اجرای پروژه ها در برنامه زمانی ارائه شده یکی از ارکان اساسی این مجموعه  است. هدف شرکت سوله پیشرو صنعت ایجاد محیطی است متعهد که در آن هر کسی به نحوی با این شرکت در ارتباط است اعم از پرسنل تولید ، مهندسین تولید ، مهندسین مشاور و حتی مشتریان گرانقدرمان فرصت و توانایی فکر و نوآوری داشته و به نوبه خود در موفقیت ما سهیم باشند . ما تضمین می کنیم انتظارات هر کسی که به نحوی با ما در ارتباط است را با احترام به قوانین و هنجارهای محیطی که در آن کار می کنیم برآورده سازیم.
و جهت پوشش سقف  و دیواره سوله و سازه های صنعتی از محصولات مجتمع صنعتی ماموت بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل های سقفی -دیواری -سردخانه ای  و جهت تجهیز کارگاه از کانکس های این مجموعه معروف (شرکت ماموت )استفاده می نماییم.
اطلاعات تماس

phone

مهندس محمدی  : 09372826462

phone

تلفن کارخانه : 2249360-0283

home

ایمیل: info@soolepishro.ir

you tube linkedin twitter facebook