امروز
گروه خبري : اخبار شرکت
تاريخ انتشار : 1397/12/20 - 12:18 كد :100
وزن هر متر سوله به چه عامل ها ی بستگی دارد؟
وزن هر متر سوله به چه عواملی بستگی دارد؟ What is the weight of each meter of the nave depends on which factors

وزن هر متر سوله به چه عامل های بستگی دارد؟

What is the weight of each meter of the nave depends on which factors

وزن هر متر سوله تابعی از دهانه سوله ، ارتفاع ، بارهای اضافی مانند طبقه و جرثقیل سقفی میباشد. همینظور شرایط اقلیمی محل نصب نیز از دیگر موارد موثر در وزن سوله میباشد.

وزن هر متر سوله به چه عامل ها ی بستگی دارد؟

 

اجرا, سازه های ابنیه و صنعتی, سازه‌های اسکلت فلزی, مشاوره

Implementation, Buildings and structures, Structures, metal structures, Consultation

یکی از رایج ترین سوالاتی که افراد از ساخت یک ساختمان فولادی پیش ساخته می پرستند این است که «هزینه ساخت یک ساختمان سوله فلزی در هر متر مربع یا قیمت ساخت سوله چقدر است؟» متاسفانه برای فردی که درخواست اطلاعات را ارائه می دهد، محدوده ای برای مثال ۲۰۰تا ۵۰۰هزار تومان به عنوان قیمت همه جانبه در هر متر مربع اعلام نمودن بسیار برای شرکت‌ها سخت است. در حقیقت، اگر آنها انجام دهند، ممکن است مشکلی بزرگتر پیش آید. به سادگی عوامل زیادی در قیمت مانند محل، زمان سال، طراحی، اندازه، لوازم جانبی، کار، اتحادیه ها و حتی اقتصاد جهانی وجود دارد، اما ما به زودی به صورت کوتاه سر می‌زنیم.

اطمینان حاصل کنید که شما آنچه می خواهید را از پیش می دانید و اطمینان حاصل کنید که شخص فروشنده یا فنی متوجه شود که طراحی شما یکی از مهم ترین عوامل در صرفه جویی در هزینه نهایی شما است.

بسیاری از مشتریان بر این باورند که اندازه تنها عامل هزینه ساخت اسکلت فلزی در متر مربع است، اما متغیرهای زیادی در بازی وجود دارد.

طراحی در ساخت سوله

Design in the construction of hollows

ساختمان های فلزی پیش ساخته در حال تبدیل شدن به همه کاره تر هستند، و هم اکنون تامین کنندگان می توانند این ساختمان ها را سفارشی کنند تا به نیازهای مشتریان خاصی پاسخگو باشند. لیستی بی‌نظیر از ویژگی هایی که می توان اضافه کرد: درب ها، پنجره ها، عایق ها، فن ها، فقط در مورد هر چیزی که می توانید فکر کنید وجود دارد. هزینه ها قابل توجه نیستند، اما مهم است که این ها به صورت محلی خرید شوند.

 

بتن، اجرا و نصب و همچنین عایقکاری

Concrete, run and installation as well as insulation

هزینه های لازم برای اتمام ساختمان شما می تواندحتی بیشتر از قیمت فولاد نوسان کند. اتحادیه کار، تقاضا، زمان سال، اقتصاد مقیاس و نزدیکی شما به تامین کنندگان، تنها تعدادی از عوامل متعددی است که ممکن است قیمت هر متر مربع در بازار محلی شما را تحت تاثیر قرار دهد. برای نشان دادن این واقعیت، ما از بخش خدمات ساخت و ساز ما درخواست کردیم که محدوده قیمت دقیق تر را بر اساس منطقه ارائه دهیم.

درها، پنجره‌ها، و عملکردهای دیگر

Doors, windows, and other functions

اجزای ساختمانی فلزی چیزی است که واقعا آشیانه هواپیما را از یک گاراژ یا کارگاه و یک ساختمان اداری متفاوت از فروشگاه ساخته است.

اگر شما به دنبال ذخیره سازی بیشتری هستید، یک بسته کامل طرح و ساخت ساختمان ممکن است همه چیزی که شما می‌خواهید، باشد. این طراحی ساده به احتمال زیاد هزینه کمتر از ساختمان فولادی بسیار سفارشی است، حتی اگر هر یک از ساختمان ها متراژ یکسان داشته باشد. اگر شما نیاز به درجه بالایی از سفارشی سازی دارید، مهم است که با تامین کننده خاص باشید. اطمینان حاصل کنید که شما از قبل چه می‌خواهید و اطمینان حاصل کنید که شخص فروش می داند طراحی شما یکی از مهم ترین عوامل در صرفه جویی در هزینه نهایی خود است.

  وزن هر متر سوله به چه عامل ها ی بستگی دارد؟  

ابعاد در وزن ساخت سوله

Dimensions in the weight of the construction of the hollow

اندازه، به طور خاص عرض و طول، به طور مستقیم بر وزن هر متر مربع ساختمان های فلزی تاثیر می گذارد. به طور کلی هزینه صرفه جویی در هر متر مربع و افزایش در اطراف آستانه های مشابه بدون در نظر گرفتن هر عامل دیگر، رخ می دهد.

محل پروژه در وزن ساخت سوله

Place of project on the weight of building niches

 

ساختمان های فلزی به طور خاص برای مکان شما طراحی می‌شوند. استانداردهای محلی و بارها باید تامین شود، بنابراین دقیقا همان جایی که شما قصد ساختن ساختمان خود را دارید مهم است.

 

تخمین قیمت ساخت اسکلت فلزی

Estimated price of metal skeleton construction

اگر از جزئیات دقیق، از قبیل اندازه، طراحی و موقعیت مکانی مجهز هستید، برآوردگر هزینه ساخت ساختمان می تواند هزینه ساخت یک ساختمان فولادی را به ازای هر متر مربع کاهش دهد. برای پیدا کردن آنچه که ساختمان فلز خود را در هر متر مربع هزینه می کند، فرم سفارش قیمت خود را به صورت آنلاین تکمیل کنید، یک فرایند ساده سه مرحله ای است که برای ساده سازی قیمت ساختمان های فلزی از یکی از برآورد هزینه های ما استفاده می شود.

فولاد با توجه به اندازه پروژه با ساخت و ساز معمولی بسیار رقابتی است. اما وقتی که به سازه‌های بزرگتر می رسد، فولاد پیش مهندسی شده تقریبا همیشه هزینه کمتری دارد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ساخت و نصب و پوشش سوله با مشاوران و کارشناسان ما تماس بگیرید .

 

تلفن کارخانه : 2249360-0283

تلفن دفترمرکزی : 09372826462

برچسب ها

 سوله - ساخت سوله - کارخانه سوله سازی - شرکت سوله سازی - طراحی و ساخت سوله - قیمت ساخت سوله - سوله سازی مدرن - سازه فلزی - نصاب سوله -پوشش سوله - سوله سازی تهران - سوله سازی قزوین - سوله سازی گیلان - سوله سازی مازندران - سوله سازی آبیک- سوله سازی تاکستان - سوله سازی کاسپین - سوله سازی همدان - سوله سازی نظر آباد - سوله سازی زنجان - سوله سازی اصفهان - سوله سازی یزد - سوله سازی لرستان - سوله سازی کردستان - سوله سازی سنندج - سوله سازی تبریز - سوله سازی دماوند - سوله سازی ورامین - سوله سازی فیروزکوه - سوله سازی گرمسار - سوله سازی سمنان - سوله سازی شیراز - سوله سازی - خوزستان - سوله سازی یاسوج - سوله سازی هرمزگان - سوله سازی کرمان - سوله سازی کرمانشاه - سوله سازی ایران - سوله سازان - تلفن سوله سازی -مزایای ساخت سوله تولید کنندگان سوله -

 
you tube linkedin twitter facebook