امروز
گروه خبري : اخبار شرکت
تاريخ انتشار : 1398/07/08 - 17:42 كد :113
قیمت روز ساخت سوله
شما در این مقاله قرار است با قیمت هر متر مربع ساخت سوله سبک آشنا شوید و لیست قیمت سوله در دهانه های مختلف را میتوانید با دادن پیام در واتساب از ما بخواهید

قیمت روز ساخت سوله

قیمت روز ساخت سوله

شما در این مقاله قرار است با قیمت هر متر مربع ساخت سوله سبک آشنا شوید و لیست قیمت سوله در دهانه های مختلف را ار ما دریافت کنید . همچنین نکات مهم را برای ساخت سوله فرا می گیرید که اگر با هر سوله سازی بخواهید وارد قرارداد شوید کلاه سره شما نرود، چون بسیار شایع است که یک خریدار سوله با سوله ساز قرارداد ببندد و در نهایت مبلغ پرداختی، خیلی بیشتر از مبلغ درج شده در قرارداد باشد. همچنین شما با عواملی آشنا خواهید شد که بتوانید قیمت تمام شده را پایین تر آورید. پس لطفا تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

قیمت روز ساخت سوله

قیمت روز ساخت سوله

یکی از بیشترین سوالاتی که از واحد فروش ما پرسیده می شود این است که؛ قیمت هر متر مربع سوله سبک چقدر است ؟خب در جواب باید گفت که نمی توان سریعا و بدون هیچ مشخصاتی قیمت ساخت سوله را تعیین کرد. بلکه قیمت هر متر مربع سوله استاندارد ( سوله سبک – سوله تیر ورقی – سوله ubm ) اعم از مصالح – ساخت – رنگ آمیزی اجرا در محل در حال حاضر از ......تومان. الی ........ تومان . قابل پیش بینی است.

قیمت روز ساخت سوله

حال یک سوال قطعا برای شما پیش آمده است که؛ چرا آن قدر تفاوت قیمت سوله در هر متر مربع سوله، ارتباط مستقیم دارد با وزن در هر متر مربع سوله هر چقدر دهانه و ارتفاع یک سوله بزرگتر باشد فشار بیشتری را باید سازه تحمل کند و در نتیجه فولاد بیشتری مصرف میکند و وزن سازه بالاتر می رود و در نتیجه قیمت ساخت سوله هم افزایش پیدا می کند.

قیمت روز ساخت سوله

قیمت روز ساخت سوله

یکی دیگر از مواردی که در قیمت سوله تاثیر گذار است این است که سوله باید دارای دفترچه محاسبات صحیحی باشد که سازمان نظام مهندسی ، آن سوله ساخته شده را تایید کند. می توان قیمت سوله را با در نظر نگرفتن دفترچه محاسبات پایینتر آورد و با قیمت پایینتر هم ساخت اما اگر هم بتوانید مجوز کار بگیرید مطمئناٌ با نشست یک برف و یا باد و زلزله سوله ریزش میکند، پس حتما قبل از ساخت سوله از استاندارد بودن سوله، از طریق مبادی ذیربط اطمینان حاصل فرمایید.

لیست قیمت سوله به صورت تقریبی  داده میشود 

نکته های قیمت سوله

قیمتهای ساخت سوله شامل:

طراحی سازه و فونداسیون ، خرید مصالح ، ساخت ، رنگ آمیزی ، اتصالات سازه ( پیچ و مهره و مهار کش )  و نصب سازه در محل می باشد

قیمت های سازه های فلزی شامل :

بیس پلیت ، فریم های ستون و سقف ، وال پست ، استرات ، بادبند کشی کامل ( ستون و سقف ) و تیر ریزی سقف می باشد.

در اجرای این سازه ها از پروفیل فولادی چهارگوش St37 استاندارد ( فولاد مبارکه ) و با ضخامت مورد تایید آیین نامه مقررات ملی استفاده می شود و جوشکاری قطعات سازه با استفاده از گاز محافظ Co2 انجام  می گردد.

با توجه به نوسان های قیمت آهن آلات و هزینه های اجرایی بر اساس نرخ روز محاسبه میشود 

برای دریافت قینت ساخت سوله با مشاوران وکارشناسان شرکت ما تماس بگیرید .

تلفن کارخانه      : 2249360-0283


تلفن دفترمرکزی : 09372826462

you tube linkedin twitter facebook