امروز
گروه خبري : اخبار شرکت
تاريخ انتشار : 1398/10/03 - 12:33 كد :117
تولید و ساخت سوله هلالی
کارخانه ساخت سوله مفتخر است اعلام دارد آماده انجام طراحی و اجرای سوله سبک هلالی با نرم افزارهای روز دنیا و همچنین استفاده از دستگاه های اتوماتیک برای اجرا و ساخت سوله سبک هلالی ( قوسی )است.
تولید و ساخت سوله هلالی 
 
طراحی و اجرای سوله سبک قوسی

کیفیت اجرای سوله های هلالی در مجموعه شرکت مابا توجه به سابقه درخشان ما و همچنین استفاده از کارشناسان ماهربه منظور استانداردسازی ساخت انواع سوله باعث شده مشتریان کاملا راضی در زمینه ساخت و راه اندازی سوله های قوسی داشته باشیم.

در خیلی از جاها دیده شده که افراد و یا شرکتهایی با ادعای ساخت سوله های سبک سعی دارند مشتریانی را به سمت خود بکشانند. لازم به ذکر است اکثریت این افراد و شرکتها بدنبال جذب مشتری بوده و به دلیل تناژ کم سوله های سبک اغلب آنها را به مشتریان معرفی نمی نمایند.
 
 تولید و ساخت سوله هلالی 
 
فاکتورهای مهم در طراحی و اجرای سوله سبک قوسی
 
عرض تیر ورق در سوله های قوسی معمولا از 5 متر تا 60 متر دهانه اجرا می شود.
در سوله های هلالی (قوسی) ارتفاع ستون میتواند از 1 تا 36 متر باشد.
هزینه پوشش سقف و دیوار سوله های قوسی
سوله های قوسی یا هلالی معمولا با توجه به نیاز کارفرما و نوع کاربرد ساخته می شوند. اینکه در ساخت سوله های قوسی از چه متریالی استفاده شود و برای دیوارچینی و یا پوشش سقف از چه مصالحی استفاده گردد نیز با توجه به نیاز کارفرما اجرا می گردد.
پوشش ها می تواند ساندویچ پنل، ورق های گالوانیزه، پشم شیشه و پشم سنگ، و سایر پوشش های متداول دیگر باشد.
هزینه پوشش سقف و دیوار سوله های قوسی نیز با توجه به نوع پوشش متفاوت خواهد بود.
 
چطور سوله قوسی با طبقات بسازیم؟
 
برای داشتن طبقات در سوله های قوسی میبایست طراحی جداگانه ای داشته باشیم. طراحی ای که بدون محدودیت در اشغال فضا اجرا گردد. در سوله های قوسی اجرای طبقات به دلیل امکان زدن ارتفاع بلند ستونها امکان پذیر است. برای این منظور می بایست در طراحی سوله اقدامات لازم انجام گیرد.
 
تولید و ساخت سوله هلالی
 
قیمت ساخت سوله های هلالی ( قوسی )
 
معمولا در ساخت سوله بیش از 85 درصد هزینه ها مربوط به خرید متریال اعم از آهن آلات و اتصالات و پوشش سقف و دیوار و… است و مابقی مربوط به هزینه های نصب و اجرت ساخت و حمل سوله می باشد.
برای استعلام قیمت سوله های هلالی ( قوسی ) می توانید با کارخانه ساخت پیشرو صنعتی سوله تماس بگیرید و یا به صفحه ساخت سوله ما بروید.
در سوله های تیر ورقی حدود 90 درصد هزینه مصالح اولیه و 10 درصد هزینه های حمل و نقل و نصب سوله می باشد در صورتی که در سوله های ubm حدود 30 درصد هزینه مصالح اولیه و 70 درصد هزینه حمل ونقل و نصب سازه می باشد.
 
مراحل اجرای سوله هلالی (سوله قوسی)
 
سوله های هلالی در بسیاری از مناطق ایران ساخته می شوند و مورد استفاده قرار می گیرند. سوله های هلالی به خاطر نوع استفاده در بسیاری از جاها کاربرد دارند و به وفور یافت می شوند. همچنین به دلیل قیمت پایین تر این نوع سوله ها کارفرمایانی که کارشان با این سوله ها راه می افتد ترجیح می دهند ساخت و اجرای سوله ی خود را توسط سوله های هلالی انجام دهند.
اگر شما قصد ساخت و اجرای سوله را دارید می توانید، با در نظر گرفتن شرایط زمین و کاربرد مدنظرتان با مشاورین ما در شرکت تماس بگیرید. کارشناسان ما در کارخانه ساخت سوله در تلاش اند شما را به بهترین شکل برای ساخت انواع سوله ها از جمله سوله هلالی راهنمایی کنند.
در طراحی سوله های هلالی (شاپ دراوینگ) باید این روال را مد نظر داشت که طراحی و اجرای این نوع از سوله نیاز به دقت زیاد دارد. در سوله های هلالی تیرورق ها می توانند در عرض 5 متر تا دهانه 60 متر ساخته شوند.
تولید و ساخت سوله هلالی
 
برای استعلام قیمت سوله سبک هلالی (سوله قوسی) با ما تماس بگیرید.
 
you tube linkedin twitter facebook