امروز
گروه خبري : اخبار شرکت
تاريخ انتشار : 1399/03/22 - 11:02 كد :126
ساخت سوله شهرک های صنعتی چهارمحال بختیاری
ساخت سوله شهرک های صنعتی چهارمحال بختیاری

ساخت سوله شهرک های صنعتی چهارمحال بختیاری 

سوله چیست و چگونه ساخته می شود؟

شاید بدانیم در اصل سوله به چه معناست و به چه چیزی گفته می شود، اما تعریف دقیق سوله به عنوان یکی از مهمترین سازه های مورد نیاز انسان در صنعت و زندگی، ما را بر این داشت تا بیشتر در این خصوص صحبت کنیم و بیان کنیم که سوله چیست و چگونه ساخته می شود و برای چه کاربردهایی بهتر است که سوله بسازیم. با ما در مقاله سوله چیست و چگونه ساخته می شود همراه باشید

ساخت سوله شهرک های صنعتی چهارمحال بختیاری

تاریخچه سوله

برای درک بهتر اینکه سوله چیست و چگونه ساخته می شود باید تاریخچه ساخت چنین سازه هایی بررسی شود. با شروع انقلاب صنعتی اروپا ساخت سوله به منظور کار در کارخانجات در کشورهای اروپایی رونق بسیاری گرفت و با همه گیر شدن صنعت سوله سازی یکی از ارکان پیشرفت صنعت در هر کشوری شد.

در کشور ایران نیز در حدود 75 سال پیش، سوله سازی برای ایجاد کارخانجات صنعتی و کارگاه های کاری با الگوبرداری از اروپاییان انجام گردید و امروزه شاید 100 ها هزار سوله در کشور ما برای انجام خدمات صنعتی و … ساخته شده است.

اولین شرکت به نام سوله SOLEH در ایران اقدام به ساخت این سازه های صنعتی کرد و از آن روز به بعد این نام برای این صنعت انتخاب شده است. مثل ریکا در مایع ظرفشویی یا تاید به جای پودر لباسشویی.

سوله چیست

سوله به سازه هایی فلزی می گویند که با تمرکز به ایجاد محیطی بدون ستون میانی ساخته شده و پوشش سقف آن معمولا به صورت شیب دار اجرا شود.

تعاریف زیادی از سوله وجود دارد. سوله به سازه ای مثلثی شکل گفته می شود که با توجه به کاربرد آن نوع سوله مشخص می شود،د تا نتایجی در خصوص سوله های صنعتی و ورزشی بدست آورید.

سوله یا سالن کارگاهی  

سوله یا سالن نمایشگاه     

سوله ریخته گری .

سوله کارگاهی مثل تعمیرگاه و … .

ساخت سوله شهرک های صنعتی چهارمحال بختیاری

سوله چگونه ساخته می شود

سوله ها با توجه به کاربرد، نقشه کارگاهی و همچنین مساحت و متریال مورد نظر ساخته می شوند. برای درک بهتر موارد ذکر شده و اینکه بدانیم چطور سوله ها را می سازند بهتر است به مقالات و صفحات زیر مراجعه کنید:

طراحی سوله

شاپ دراوینگ

ساخت سوله

کاربرد سوله سازی

سوله ها معمولا برای انجام کارهای صنعتی اجرا می شوند. اما کاربردهای متنوعی دارند، این سازه های فلزی بیشتر برای ایجاد کارخانه ها، کارگاهای صنعتی و کاری، انبارها، مرغداری ها، هایپرمارکت ها، تعمیرگاه ها، سالنهای همایش و مجالس (تالارها)،آشیانه هواپیما، پارکینگ خودروها  و… استفاده می شوند

ساخت سوله شهرک های صنعتی چهارمحال بختیاری

ساخت سوله شهرک های صنعتی چهارمحال بختیاری 

ساخت سوله چهارمحال و بختیاری شهرک صنعتی بروجن , سوله سازی چهارمحال و بختیاری شهرک صنعتی بلداجي , ساخت سوله چهارمحال و بختیاری : شهرک صنعتی بن , سوله سازی چهارمحال و بختیاری شهرک صنعتی بهرام آباد , ساخت سوله چهارمحال و بختیاری شهرک صنعتی تشنيز , سوله سازی چهارمحال و بختیاری شهرک صنعتی جونقان , کارخانه سوله سازی چهارمحال و بختیاری شهرک صنعتی دستگرد امامزاده ,شرکت ساخت سوله چهارمحال و بختیاری شهرک صنعتی سامان 1 , سوله سازی چهارمحال و بختیاری شهرک صنعتی سامان 2 ,ساخت سوله چهارمحال و بختیاری شهرک صنعتی سفيددشت , سوله سازی چهارمحال و بختیاری  شهرک صنعتی شهركرد , سازنده سوله چهارمحال و بختیاری  شهرک صنعتی فرادنبه , سوله سازی چهارمحال و بختیاری  شهرک صنعتی فرخ شهر , ساخت سوله چهارمحال و بختیاری  شهرک صنعتی کوهرنگ , سازنده سوله چهارمحال و بختیاری  شهرک صنعتی لردگان , سوله سازی چهارمحال و بختیاری شهرک صنعتی هفشجان 

تماس با ما : 09372826462

facebook twitter linkedin you tube