امروز
گروه خبري : رویدا های خبری
تاريخ انتشار : 1399/04/16 - 11:15 كد :128
ساخت سوله در زنجان
ساخت سوله در زنجان

ساخت سوله در زنجان 

سوله چیست و چگونه ساخته می شود؟

ساخت سوله در زنجان

شاید بدانیم در اصل سوله به چه معناست و به چه چیزی گفته می شود، اما تعریف دقیق سوله به عنوان یکی از مهمترین سازه های مورد نیاز انسان در صنعت و زندگی، ما را بر این داشت تا بیشتر در این خصوص صحبت کنیم و بیان کنیم که سوله چیست و چگونه ساخته می شود و برای چه کاربردهایی بهتر است که سوله بسازیم. با ما در مقاله سوله چیست و چگونه ساخته می شود همراه باشید

تاریخچه سوله

برای درک بهتر اینکه سوله چیست و چگونه ساخته می شود باید تاریخچه ساخت چنین سازه هایی بررسی شود. با شروع انقلاب صنعتی اروپا ساخت سوله به منظور کار در کارخانجات در کشورهای اروپایی رونق بسیاری گرفت و با همه گیر شدن صنعت سوله سازی یکی از ارکان پیشرفت صنعت در هر کشوری شد.

در کشور ایران نیز در حدود 75 سال پیش، سوله سازی برای ایجاد کارخانجات صنعتی و کارگاه های کاری با الگوبرداری از اروپاییان انجام گردید و امروزه شاید 100 ها هزار سوله در کشور ما برای انجام خدمات صنعتی و … ساخته شده است.

اولین شرکت به نام سوله در ایران اقدام به ساخت این سازه های صنعتی کرد و از آن روز به بعد این نام برای این صنعت انتخاب شده است. مثل ریکا در مایع ظرفشویی یا تاید به جای پودر لباسشویی.

ساخت سوله در زنجان

سوله چیست

سوله به سازه هایی فلزی می گویند که با تمرکز به ایجاد محیطی بدون ستون میانی ساخته شده و پوشش سقف آن معمولا به صورت شیب دار اجرا شود.

تعاریف زیادی از سوله وجود دارد. سوله به انگلیسی به سازه ای مثلثی شکل (shed) گفته می شود که با توجه به کاربرد آن نوع سوله مشخص می شود،.

سوله چگونه ساخته می شود

سوله ها با توجه به کاربرد، نقشه کارگاهی و همچنین مساحت و متریال مورد نظر ساخته می شوند. برای درک بهتر موارد ذکر شده و اینکه بدانیم چطور سوله ها را می سازند بهتر است به مقالات و صفحات زیر مراجعه کنید:

طراحی سوله

شاپ دراوینگ

ساخت سوله

ساخت سوله در زنجان

کاربرد سوله سازی

سوله ها معمولا برای انجام کارهای صنعتی اجرا می شوند. اما کاربردهای متنوعی دارند، این سازه های فلزی بیشتر برای ایجاد کارخانه ها، کارگاهای صنعتی و کاری، انبارها، مرغداری ها، هایپرمارکت ها، تعمیرگاه ها، سالنهای همایش و مجالس (تالارها)،آشیانه هواپیما، پارکینگ خودروها  و… استفاده می شوند

ساخت سوله در زنجان 

ساخت سوله در زنجان  شهرک صنعتی ابهر2  ,ساخت سوله زنجان شهرک صنعتی ابهر3  , سوله سازی زنجان شهرک صنعتی انگوران , ساخت سوله زنجان شهرک صنعتی تخصصي روي , شرکت سوله سازی زنجان شهرک صنعتی خدابنده , کارخانه سوله سازی زنجان شهرک صنعتی خرمدره , ساخت سوله زنجان شهرک صنعتی زنجان1  , سوله سازی شهرک صنعتی زنجان 2 , ساخت و نصب سوله زنجان شهرک صنعتی طارم , ساخت سوله زنجان شهرک صنعتی ماهنشان , سوله سازی شهرک صنعتی هیدج

تماس با ما 

6462  282  0937

 

 

 

 

facebook twitter linkedin you tube