امروز

آیا پرکاربردترین نوع سازه صنعتی در جهان را میشناسید؟
آیا پرکاربردترین نوع سازه صنعتی در جهان را میشناسید؟

Do you know the most widely used industrial structure in the world
در حال حاضر و در مهندسی معماری صنعتی، سازه سوله از جذاب ترین و جالب­ترین سازه­ های عمرانی است. در ادامه وب سایت پیشرو سوله تلاش می کند تا شما را با سوله و انواع آن آشنا کند
.
پرکاربرد ترین ساختمان فولادی پیش ساخته در تمام دنیا سوله است. این سازه صنعتی در بیش از ۹۰درصد صنایع، آشیانه های هواپیما، کارخانه ها، انبارها، ورزشگاه ها، فروشگاههای بزرگ، تعمیر گاهها، سالن های تولید دام و طیور و … استفاده می شود
 
در حال حاضر و در مهندسی معماری صنعتی، سازه سوله از جذاب ترین و جالب­ترین سازه­ های عمرانی است. در ادامه وب سایت تلاش می کند تا شما را با سوله و انواع آن آشنا کند.
پرکاربرد ترین ساختمان فولادی پیش ساخته در تمام دنیا سوله است. این سازه صنعتی در بیش از ۹۰درصد صنایع، آشیانه های هواپیما، کارخانه ها، انبارها، ورزشگاه ها، فروشگاههای بزرگ، تعمیر گاهها، سالن های تولید دام و طیور و … استفاده می شود.

کاربرد سوله

Application of the hollow

موارد استفاده از سوله بسیار متنوع و گسترده می باشد به گونه ای که می توان از آن ها برای سالن های ورزشی، تالارها، انبارها، ساختمان های مرغداری، و حتی سالن های همایش و اجتماعات نیز استفاده کرد.

یکی از ویژگی های بارز ساخت سوله ها مقرون به صرفه بودن آن ها می باشد که البته ذکر این نکته هم، لازم است که بگوییم اگر محاسبات در ساخت این سازه دقیق نباشد و این کار به صورت دقیق و علمی صورت نگیرد، می تواند باعث به بار آمدن خسارت های زیادی به افرادی که در حال استفاده از آن ها هستند شده و از این طریق ویژگی اصلی مقرون به صرفه بودن را از دست بدهد.

آیا پرکاربردترین نوع سازه صنعتی در جهان را میشناسید؟

   اما واقعا سوله چیست؟
سوله نوعی سازه فلزی شیب دار است که بر اساس محاسبات فنی خاص طراحی و ساخته می شود. سوله ها دارای اجزا گوناگونی هستند که این اجزء عبارتند:
۱-ستون  ۲- رفتر(فریم ) ۳- پرلین (پروفیل Z و C) و ۴-استرات ۵- بادبند ۶-سگراد (میل مهار) ۷- نبشی سینه بند ۸- سایه بان ۹-ستون وال پست ۱۰ - پیچ و مهره
استفاده گسترده از سوله در حرفه ها و صنایع گوناگون نشان می دهد که استفاده از این سازه صنعتی دارای مزایا و فوایدی است. از جمله مزیت این سازه این است که می توان بنا بر فضای مورد نیاز جهت انجام کار مورد نظر، طراحی انجام داد. در واقع فضا و طراحی آن کاملا بر اساس نیاز ما است.  
 مساله دیگر این که سوله ها این امکان را دارند که عیوب ذاتی موجود در سازههای تیر ورقی در آنها حذف شود. از سوی دیگر سوله تنها سازه ای است که ساخت آن برای حجم های بسیار بزرگ و گسترده صرفه اقتصادی دارد. همچنین سوله دارای فونداسیون سبکتری در مقایسه با سازههای مشابه تیر ورقی است. حتی خود سازه نیز نسبت به سایر ساختمان ها سبک تر است. همین سبکی و انعطاف پذیری باعث شده تا سوله ها از ایمنی زیادی در برابر عوامل مخرب محیطی همچون زلزله (به دلیل نسبت استحکام به وزن بالا) برخوردار باشند.
سوله علاوه بر تمام مزایای یاد شده به شما این امکان را می دهد تا توانایی اجرای سازههایی با اشکال متنوع را داشته باشید. این تنوع حتی در مصالح مورد استفاده در ساخت سوله نیز دیده می شود.
سوله ها با توجه به ابعاد دهانه، ارتفاع و طول و تحمل بار برف و باد منطقه اشکال و انواع گوناگونی دارند.
سوله تک دهانه به صورت ۸ .
سوله هلالی

اطلاعات تماس

تلفن دفترمرکزی : 09372826462

تلفن کارخانه  :    2249360-0283


هزینه ساخت سوله در سال 97هزینه ساخت سوله در سال 96-استعلام قیمت سولهقیمت سوله دست دومسوله سبک خرپاییسوله ارزان -سوله قوسی ubm - سوله سازی اصفهانکارخانه سوله سازی در تهرانسوله سازی تبریزسوله سازی مشهد -سوله سبک خرپاییسوله دست دومسوله hss - قیمت هر متر مربع سوله ubm - لیست شرکت های سوله سازی - شماره تماس اسامی کارخانجات سوله سازی  - آدرس شرکت های سوله سازی - سوله سازان
 
 
برچسب ها
 سوله - ساخت سوله - کارخانه سوله سازی - شرکت سوله سازی - طراحی و ساخت سوله - قیمت ساخت سوله - سوله سازی مدرن - سازه فلزی - نصاب سوله -پوشش سوله - سوله سازی تهران - سوله سازی قزوین - سوله سازی گیلان - سوله سازی مازندران - سوله سازی آبیک- سوله سازی تاکستان - سوله سازی کاسپین - سوله سازی همدان - سوله سازی نظر آباد - سوله سازی زنجان - سوله سازی اصفهان - سوله سازی یزد - سوله سازی لرستان - سوله سازی کردستان - سوله سازی سنندج - سوله سازی تبریز - سوله سازی دماوند - سوله سازی ورامین - سوله سازی فیروزکوه - سوله سازی گرمسار - سوله سازی سمنان - سوله سازی شیراز - سوله سازی - خوزستان - سوله سازی یاسوج - سوله سازی هرمزگان - سوله سازی کرمان - سوله سازی کرمانشاه - سوله سازی ایران –
 سوله سازان - تلفن سوله سازی -مزایای ساخت سوله تولید کنندگان سوله -
 
facebook twitter linkedin you tube