امروز

قیمت ساخت سوله سبک
قیمت ساخت سوله سبک

 
قیمت ساخت سوله سبک : ساخت هر کدام از انواع سوله ها برای استفاده در کاربردها ی مختلف صنعتی و غیر صنعتی، در بردارنده ی صرف هزینه هایی برای بهره برداران از آن ها می باشد که تعیین میزان هر کدام از آن ها به صورت جداگانه، و در نهایت جمع بندی مجموع آن ها روی هم، ما را در مرحله ی اولیه ی برآورد هزینه ساخت سوله یاری می رساند.
 
یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار که در برآورد قیمت ساخت سوله سبک  نقش تعیین کننده ای دارد، وزن سوله ی مورد نظر و یا به عبارتی میزان فوندانسیون و فولاد به کار رفته در ساخت آن می باشد. به این معنا که هرچه قدر وزن سوله پایین تر یا به اصطلاح سبک تر باشد، قیمت نهایی و تمام شده ی آن پایین تر می شود. نمونه ی این مورد استفاده از سوله های سبک خرپایی می باشد.

هزینه ساخت سوله سبک
 
مورد مهم دیگر در برآورد قیمت ساخت سوله، عامل منطقه ی محل احداث سوله است. به این معنا که اگر میزان تنش و تراکم خاک منطقه به معیارهای استاندارد نزدیک تر باشد، عملیات تسطیح خاک و خاکبرداری و خاک ریزی برای رساندن تراکم خاک به حد نیاز، کاهش یافته و به مراتب باعث کاهش قیمت  نصب سوله می شود.
به عنوان مثال سوله های سبک که نیاز به خاکبرداری و بتن ریزی و آرماتور بندی در منطقه ندارند
.

قیمت ساخت سوله سبک

 
نوع پوشش سقف ها، وجود یا عدم وجود جرثقیل سقفی در سوله ، میزان ابعاد دهانه – ستون و تیرها و سایر اجزای به کار رفته در تولید یک سوله نیز؛ از عوامل تعیین کننده ای برای برآورد قیمت ساخت سوله سبک می باشند که هر کدام از آن ها دارای هزینه های خاص به خود با توجه به طراحی و کاربری سوله ساخته شده می باشد.
 
با توجه به توضیحات داده شده می توان گفت که برآورد قیمت ساخت سوله در از نوع خرپایی با در نظر گرفتن همه ی جوانب ساخت، از نسبت کمتری در قیاس با انواع دیگر برخوردار بوده و به عبارتی مقرون به صرفه تر از ساخت سوله های دیگر می باشد.

کلمات برتر سوله سازی 

سوله - ساخت سوله - کارخانه سوله سازی - شرکت سوله سازی - طراحی و ساخت سوله - قیمت ساخت سوله - سوله سازی مدرن - سازه فلزی - نصاب سوله -پوشش سوله - سوله سازی تهران - سوله سازی قزوین - سوله سازی گیلان - سوله سازی مازندران - سوله سازی آبیک- سوله سازی تاکستان - سوله سازی کاسپین - سوله سازی همدان - سوله سازی نظر آباد - سوله سازی زنجان - سوله سازی اصفهان - سوله سازی یزد - سوله سازی لرستان - سوله سازی کردستان - سوله سازی سنندج - سوله سازی تبریز - سوله سازی دماوند - سوله سازی ورامین - سوله سازی فیروزکوه - سوله سازی گرمسار - سوله سازی سمنان - سوله سازی شیراز - سوله سازی - خوزستان - سوله سازی یاسوج - سوله سازی هرمزگان - سوله سازی کرمان - سوله سازی کرمانشاه - سوله سازی ایران - سوله سازان - تلفن سوله سازی -مزایای ساخت سوله تولید کنندگان سوله 

قیمت ساخت سوله سبک
you tube linkedin twitter facebook